Norveç Gullsnutten 2017 Ödüllerine Alexander’ı Aday Gösteriyoruz

Norveç Gullsnutten 2017 Ödüllerine Alexander’ı Aday Gösteriyoruz

Norveçli YouTuber’lar için Norveç ekranlarında yıllık düzenlenen Gullsnutten adlı ödül töreni 1 Nisan’da NRK3 (Norveç televizyon kanallarından biri) ve Merkez Avrupa Saati ile YouTube’da saat 19:55’te yayınlanacak.

Bu törende 9 farklı ödül veriliyor ve bunlardan 8 tanesi için aday gösterilme oyu kullanabiliyoruz. En çok aday oyu alan 8 video ya da kanal jüri oylamasıyla diğer 4 kişinin seçileceği bir sonraki tura kalacak.

  • Her kategoriden yalnızca bir kişi için aday oyu kullabilirsiniz.
  • Eğer birden fazla aday oyu kullanırsanız, en son kullandığınız oy geçerli olur.
  • Oy kullanmak için Facebook, YouTube ya da Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Aday oylamasında Alexander’a aşağıdaki kategorilerde oy verebilirsiniz ki bu kategoriler diğrelerine göre daha iyi olacaktır:

1. Kategori: Yılın En Eğlencelisi – AlexanderRybakVideos
2. Kategori: Yılın Müziği – AlexanderRybakVideo
6. Kategori: Yılın Videosu – Q&A Video with Piano (ikinci soru cevap videosu)

NASIL OY VERECEKSİNİZ??

Öncelikle, www.gullsnutten.no adresine gidin ve Facebook, Instagram ya da YouTube (YouTube bir Google ürünüdür, dolayısıyla eğer bir Gmail hesabınız varsa o hesap üzerinden YouTube hesap aktiviesi oluşturabilirsiniz) sosyal medya hesabınızdan giriş yapın.

1. Kategori: Yılın En Eğlencelisi
2. Kategori: Yılın Müziği

NOT! Alexander 1. Kategori kriterlerine pek uymadığından jüri oyları reddedebilir. Yine de denemeye değer 🙂

Her iki kategori için de sayfadaki metin kutucuğuna AlexanderRybakVideo yazın (1) Alexander’ın YouTube kanalı hemen çıkacak, ona tıklayın (2) sonra bir (3)


6. Kategori: Yılın Videosu

Video linkini ister buradan ister videoyu açıp sayfasından kopyalayın ve metin kutucuğuna yapıştırın (1) Video linki: https://youtu.be/GfKe8pxEi-M  (arkadaşlar oyları pekçok videoya bölüştürüp ödülü kaybetmektense, tek bir videoda toplayıp ödülü garantilemek daha mantıklı). Video listede çıkınca tıklayın (2)

Oylamanızı tamamladıktan sonra Facebook’ta paylaşın ve diğer herekese oylama yapmaları için yardımcı olun 🙂 Bu yazının linkini gruplarda veya kişisel mesajlarda paylaşarak en kolay desteği sağlamış olursunuz.

Alexander destek verdiğiniz için teşekkür ederim!

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans