Rybak’ın Kızarkadaşı Kemancıyla Olan Hayatını

Alexander Rybak Çok Kibar ve Nazik Biri

Alexander Rybak’a göre bu yaz aşkın sembolü, hayatının bekar geçen kısmının kapanması daha yakın. Yakışıklı genç, dinginliği Oslo’lu Julie ile buldu.

Açıklama: Her&Nä’ nun 12.07.2016 tarihli sayısı Makale: Per Ingar Nilsen Fotoğraflar: Morten Bendiksen. Türkçe’ye İkbal Bülbül tarafından çevirildi.

Otuzuna yeni basan Alexander Rybak’ın dinginliğe ulaşmadan önce büyümesi gerekti.  Eurovision Efsanesi mutluluğu, kendinden sekiz yaş küçük olan Julie Gaarud Holm’de buldu.

Bu yaz Fairytale gerçekten de peri masalı oldu.
Julie “Alexander şuana kadar tanıştığım en nazik, en kibar, en sıcakkanlı, en şirin ve en komik insanlardan biri” dedi Her&Nä’ya.

Alexander rybak Julie Gaarud Holm
Internetten Tanıştılar: Alexander Rybak, Julie Gaarud Holm ile Tinder adlı bir çeşit sevgili bulma uygulaması sayesinde tanışmış. “O sadece sahnede eğlendirmiyor, yemek masasında da bir o kadar eğlenceli.” diyor Julie.

 

Yirmi iki yaşındaki Julie Alexander’ı korumacı biri olarak tanımlıyor. “Çok korumacı biri, bana çok iyi bakıyor.” Özellikle de Alexander’ın yurtdışında olan yoğun işlerinden ötürü beraber geçirecekleri genç çift beraber geçirecekleri zamanı çok iyi kullanmalı.
“Çok fazla seyahat ediyor, bu biraz yorucu. Ancak yine de, Tanrım, biz yine de başardık!”

Alexander Rybak - I came to Love you
Kızarkadaşına Şarkı Söyledi: Alexander, Larvik’te Bølgen Kültürevi’nde olacak olan Entertainer eğlence programının galasında “I Came To Love You” şarkısını söyledi.

Bu yaz Alexander, Larvik’teki Bølgen Kültürevi’nde düzenlediği programla akına uğradı. ‘Entertainer’ adlı programda özellikle Julie için yazıp bestelediği şarkı ile sahne alacak.
“I Came To Love You” Alexander’ın kızarkadaşının kalbinin derinliklerine kadar işlemiş ki.
“Birinin bana şarkı yazacağını hiç düşünmemiştim, bu muhteşem birşey!” diyor şarkı hakkında mutlulukla gülümseyerek.

Çiftin şarkı söyleyebilme dışında pek çok ortak noktası var “Ben o kadar müzikal bir kişilik değilim. Ama galiba o da bunu seviyor, sonuçta bu sayede aramızda herhangi bir yarış olmayacak.” diyor şakayla karışık Julie.

Alexander Rybak Julie Gaarud Holm - travelling
Norveç’te ve Yurtdışında Beraber Seyahat Ediyorlar: “Daha önce hiç denemediğim şeyleri denemem ve bunun bir parçası olmam gerekiyor. Bu çok heyecan verici!” diyor Julie Alexander ile olan hayatı hakkında.

 

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans