Aleksandr Ribak “Milki” grupuyla çalışmaya devam edecek.

Aleksandr Ribak’ın “Eurovision 2015”-te yarışmak amacıyla özel olarak kurduğu grupu Milki varoluşuna devam edecek. Kızlar Belarusu saygın müzik yarışmasında temsil etmeyecek olsa da, Norveçli şarkıcı artık bu kızlar grubuna ikinci bir şarkı hazırlıyor.

Alexander Rybak Milki

Makale 10.01.2015 tarihinde yerli qazete “Evening Grodno”“-nun sitesinde yayınlanmıştır.


Buluş Ulli C. tarafından, İngilizce çeviri Sonya L. tarafından, Revizyon Bita J. tarafından Türkçe çeviri Azadə İmranzadə tarafından.

 

“Milki” grubu “Eurovision 2015” için milli seçimlerin finalinde Ribak’ın şarkısı “Accent”-i bazı Belarus sözleri de ilave ederek ingilizce söyledi. Ancak, grup izleyici oylamasına göre ikinci oldu ve jüri oylamasına göre ilk üçlükde yer alamadı. Aleksandr üzgündü, çünki şarkıcının sözlerine göre ondan Belarus için şarkı yazmasını sadece bir kez rica etmemişdiler.


Tatsız olaylara rağmen, Norveçli şarkıcının kızlardan vazgeçmek niyeti yok ve Milki Şubat ayında yeniden çalışmaya başlayacaktır. Şu anda ise tüm ekip tatilde. Grupun Ribak’ın ilk itimat etdiği milli karakteri koruyup-korumayacağı bilinmemektedir.


– Biz artık “Accent” şarkısının rusca versiyonunu düşünüyoruz ve Aleksandr gruba ikinci şarkıyı yazmaya başlayacak yakında. Biz yalnız Rusça konuşan seyirciye değil, aynı zamanda Batı Avrupa halkına da odaklanacağız. Buna karşın, projenin kurucularından Andrey Guzelin dediyine göre, Milki’ye “Eurovision” birincileri ve hatta Filip Kirkorov da destek olmuş.

Şu anda Aleksandr Ribak bir müzikal Tv çekimleri için Moskova’da, ancak, şarkıcı Noel’i grubuyla birlikde Minskte kutladı. O, Noel arifesini milli final için hazırlıklar süren “Belteradiokompania” stüdyo’sunda geçirdi. Daha sonra onlar tüm ekip başkent restoranlarından birinde bayramı birlikte kutlamayı başardılar. Viktoria Nazarko bize anlattı ki, onlar hepsi proje esnasında arkadaş oldular ve Aleksandr’a hatıra için kendi resimlerinden oluşan bir albüm ve Noel simbolü hediye etdiler. Şarkıcı da kızların her birine Noel şarkılarından oluşan CD hediye etdi ve Yılbaşında onlara sıcak sözlerle mesaj gönderdi.

One thought on “Aleksandr Ribak “Milki” grupuyla çalışmaya devam edecek.”

  1. İkinci şarkı tam olarak ne zamana hazır olur? Ve ayrıca Milki’nin bir albümü olacak mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans