Aleksandr Ribak – Igor Rybak’ın 60. Yaş gününün kutlanması 06.15.2014

HAYAT İÇİN BİR HATIRA

Kaynak: “Se&Hør” gazetesinin baskısı. Yazar: Asbjørn Vederhus. Foto: Tore Skaae
TessaLa tarafından bulunmuş, Jorunn Ekre tarafından çeviri İngilizce yapılmış, Anni Jowett tarafından gözden geçirilmiş. Azadə İmranzadə tarafından çeviri Türkçe yapılmış

Alexander Rybak and Igor Rybak

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!
Allsang På Grensen’de hazırda merak kaynağı olan Alexander Rybak (28) genç yaşta pek çok tecrübe kazanmıştır, lâkin sadece bir-iki şey babası İgor’un 60’ıncı yaş gününü kutlamaktan daha önemli. ”Bu hayatımın en önemli olaylarından biri…”
”Bu benim yaşlandığım zaman geri baktığımda, sevinçle hatırlayacağım bir şey.” demiş Alexander Seve Høra.
Babası İgor da tamamen aynı fikirde . O ise kutlamanın bu kadar büyük olmasını anlamıyor… ”Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Alabileceğim en iyi hediye” diyer hareket ederek.

Igor Rybak

PARTİ HAKKINDA…
Alexander babasının ne istediğini iyi biliyordu. Büyük bir muzikli parti! Tüm öğrencileri ve arkadaşlarının katılabileceği büyük bir konser. ”Benim görevim yeteri kadar büyük yer bulmak ve programın monoton olmayacağından emin olmaktı” diye açıklıyor durumu. Bütün aile bu konserin gerçekleşmesinin parçası olmuş ve Alexander ailesini çok övüyor. Geçen bir kaç hafta boyunca çok seyahat etmiş bu yüzden de annesi Natalie (55) kontrolü eline almış ve bu proje gerçek bir aile projesi olmuş.

Igor Rybak amd Arve Tellefsen

MACERACI
Senin ebeveynlerin senin için ne demek?
”Onlar benim kimliğim. Onlar bana kim olduğumu hatırlatıyor. Ailem ve en yakınlarım.” diyor Alexander ailesine iltifat ederek.
Babanı 3 sözle nasıl ifade ederdin?
”Maceracı, önemli, güneşlenmiş” Alexander hem anlatıyor hem de gülmeye başlıyor, ”çünkü babam çok seyahat ediyor. O seyahat etmekten hoşlanıyor. Sanırım onun bu özelliği bana genleriyle aktarılmış.”

Igor Rybak, Alexander Rybak, Elisabeth Andreassen and Hanne Krogh

POPÜLER ARKADAŞLAR
Bu büyük günde İgor’a hürmet etmeleri sebebiyle bir çok önemli Norveç’li müzisyen vardı. Onların arasında Hanne Krogh (58) ve Elizabet Andreassen (56) da vardı. Bobbysocks kızlarının her ikisi doğum günü çocuğuna sahnede konuşma yaparken gözle görülür derecede etkilendi ve onlar Alexander ve babasıyla birlikte geceyi “Let It Swing” ile sonlandırdılar. Şarkıyı bütün Cristiane tiyatrosu ile birlikte söylediler.
Bugünü nasıl özetlerdin Alexander?
”Gerçekten iki şey. Ev sahibi gibi rahatladım, oğul gibi hakikaten gurur duyuyorum. Babam çok iyi yaptı. Bence, baba çok iyi figür yarattı ve o fantastik derecede eğlendirici. Ben bunu ondan aldım” diyerek başıyla onaylıyor ünlü şarkıcı.

Igor Rybak's 60 years anniversary

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans