Aleksandr Rıbak “Milki” qrupu ilə işləməyə davam edəcək.

Aleksandr Rıbakın “Eurovision 2015”-də yarışmaq məqsədi ilə xüsusi yaratdığı qrupu Milki öz mövcudluğunu saxlayacaq. Baxmayaraq ki, qızlar Belarusu nüfuzlu musiqi yarışmasında təmsil etməyəcək, Norveçli müğənni artıq bu qızlar komandasına ikinci bir mahnı hazırlayır.

ryb13-15

Məqalə 10.01.2015 tarixində yerli qəzet “Evening Grodno”-nun saytında dərc olunmuşdur.


Aşkar olunma Ulli C. tərəfindən, İngilis dilinə tərcümə Sonya L. tərəfindən, Düzəliş Bita J. tərəfindən, Azərbaycan dilinə tərcümə Azadə İmranzadə tərəfindən.


Alexander Rybak ”Milki” grubuyla çalışmaya devam edecek.
Alexandr Rybak’ın 2015 Eurovision’da yarışmak amacıyla özel olarak kurduğu grubu Milki varoluşuna devam edecek. Kızlar Belarus’u saygın müzik yarışmasında temsil etmeyecek olsa da, Norveçli şar
kıcı artık bu kızlar grubuna ikinci bir şarkı hazırlıyor.
Milki grubu 2015 Eurovision için milli seçimlerin finalinde Rybak’ın Accent adlı şarkısı birtakım Belarusça sözler de ilave edilerek İngilizce dilinde söyledi.

Grup, izleyici oylamasına göre ikinci oldu ve jüri oylamasına göre ilk üçte bile yer alamadı. Alexander’ın bu duruma çok üzülmesinin bir sebebi de ondan Belarus için şarkı yazmasını sadece bir kez rica etmemeleridir.
Tatsız olaylara rağmen, Norveçli şarkıcının kızlardan vazgeçmek niyeti yok ve Milki grubu Şubat ayında yeniden çalışmaya başlayacaktır. Şu anda ise tüm ekip tatilde. Grubun Rybak’ın ilk itimat ettiği millî karakteri koruyup korumayacağı bilinmemektedir.

– Biz artık “Accent” şarkısının Rusça versiyonunu düşünüyoruz ve Alexander yakında gruba ikinci şarkıyı yazmaya başlayacak. Biz yalnız Rusça konuşan seyirciye değil, aynı zamanda Batı Avrupa halkına da odaklanmayı planlıyoruz. Buna karşın, projenin kurucularından Andrey Guzelin dediyine göre, Milki’ye Eurovision birincileri ve hatta Filip Kirkorov da destek olmuş.

Şu anda Alexandr Rybak bir müzikal TV çekimleri için Moskova’da, ancak şarkıcı Noel’i grubuyla birlikde Minsk’te kutladı. Noel arifesini millî final için hazırlıklar süren Belteradiokompania Stüdyo’sunda geçirdi. Daha sonra onlar tüm ekip başkent restoranlarından birinde bayramı birlikte kutladılar. Viktoria Nazarko’nun aktardığına göre, onların hepsi proje sayesinde tanıştılar ve arkadaş oldular ve ayrıca hatıra olarak Alexander’a kendi resimlerinden oluşan bir albüm ve bir Noel sembolü hediye ettiler. Alexander da gruptaki kızların her birine Noel şarkılarından oluşan CD hediye etti ve yılbaşında onlara en içten sevgileriyle mesaj gönderdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans