Dziewczyna Rybaka opowiada o swoim życiu ze Skrzypkiem

Alexander jest tak ciepły i miły

Dla Alexandra Rybaka, to lato jest znakiem miłości, ponieważ jego życie jako kawalera to już zamknięty rozdział. Poskramiacz serc, związał się z Julie, dziewczyną z Oslo.

Źródło: wydanie papierowe „Tu i teraz”, opublikowane 12.07.16.
Tekst: Per Ingar Nilsen. Zdjęcie: Morten Bendiksen. Polskie tłumaczenie Bożena Lebiody.

Alexander Rybak, który niedawno skończył 30 lat , musiał dorosnąć, zanim spoważniał. Teraz legenda Eurowizji znalazła szczęście z osiem lat młodszą Julie Gaarud Holm.
To lato jest bajką, jak w zwycięskiej piosence “Fairytale”.
– On jest jednym z najcieplejszych, najmilszych i najzabawniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałam, mówi Julie “Tu i teraz.”

Alexander rybak Julie Gaarud Holm
Spotkali się w Internecie: Alexander Rybak spotkał Julie Gaarud Holm dzięki portalowi randkowemu „Krzesiwo”. On jest nie tylko artystą na scenie, ale także przy stole, mówi.

22-latka charakteryzuje Alexandra jako bardzo opiekuńczą osobę.
– On jest bardzo opiekuńczy i otacza mnie bardzo dobrą opieką.
Ze względu na wiele występów Aleksandra , w szczególności tych, które są za granicą, młodzi muszą korzystać z ich czasu gdy są razem.
– On dużo podróżuje, czasami jest to wymagające. Ale mój Boże, to jest jego praca!

Śpiewając do swojej dziewczyny: Aleksander wykonał piosenkę “Ja przyszedłem po to by cię kochać” podczas premiery letniego show “Entertainer” w Bolgen Dom Kultury w Larvik.

Tego lata Alexander aktualnie prezentuje letnie show w Bolgen Dom Kultury w Larvik. W “Entertainer” on wykonuje piosenkę, którą napisał specjalnie dla Julie.
“Przyszedłem po to by cię kochać” ogrzewa serce jego dziewczyny głęboko.
– Nigdy bym nie pomyślała, że dostanę piosenkę, od nikogo! Jest to niezwykle piękne, mówi z uśmiechem szczęścia.
Para ma wiele wspólnego, ale nie talent do piosenek.
– Nie, nie jestem muzykalna w ogóle, ale myślę, że on lubi to. Teraz nie będzie żadnej konkurencji w naszych relacjach, mówi humorystycznie Julie.

Podróżują razem tak w Norwegii jak i za granicą: Doświadczam rzeczy, w których nigdy nie uczestniczyłabym w inny sposób. To takie ekscytujące, mówi Julie o swoim życiu z Aleksandrem.

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans