Alexander Rybak – Julie jest wymarzoną dziewczyną.

Wreszcie gwiazda Eurowizji może śpiewać o szczęśliwej miłości.

Alexander Rybak Julie Gaarud Holm Se Her juni 2016
1. Alexander Rybak świętuje 10 lat jako artysta. 2. Zamieszczone na Internet-Met w Internecie: Alexander i Julie znaleźli siebie na portalu randkowym App Tinder („Krzesiwo”) i byli razem przez około 6 miesięcy. 3: Romantyczny wypad: Wymarzona dziewczyna na wymarzoną podróż: Ostatnio Aleksander wziął Julię na romantyczny wypad do Miami na południu USA.

Źródło: Se & Hor Emisja papierowa, opublikowane 28.06.2016. Autor: Linia Hekkli Zdjęcia: Geir Egil Skog, Andreas Fadum Alexander Rybak (Instagram). Polskie tłumaczenie Bożena Lebiody.

Śpiewa o miłości

W 2009 roku Alexander Rybak (30) wygrał konkurs Eurowizji z “Fairytale”, piosenką o nieszczęśliwej miłości. Dziś jego teksty są pełne szczęścia, zainspirowane jego nową dziewczyną Julie Gaarud Holm (22).
– Po raz pierwszy od wielu lat, mogę poczuć przyjemność ufając dziewczynie na 100%. Teraz będę zachęcać innych, aby nie obawiali się kochać i zainspirować ich do wzajemnej miłości, radośnie się uśmiecha Alexander.

Inspirowane: najnowszą piosenką Alexandra Rybaka “I Came to Love You” jest o szczęściu, jakiego doświadcza ze swoją dziewczyną Julie Gaarud Holm. Wcześniej jego piosenki były o nieszczęśliwej miłości.

Trzeba mieć czas dla swojej dziewczyny.

Julie spotkał na portalu randkowym App Tinder („Krzesiwo”) i oboje szybko znaleźli wspólny język. Na początku czerwca gwiazda ESC zabrał swoją dziewczynę na romantyczne wakacje w Miami, gdzie między innymi odwiedzili Universal Studios. Po zakochaniu się to było ważne, aby popularny piosenkarz miał czas wolny dla niej, gdyż jego harmonogram jest dość napięty.

– Nauczyłem się zrelaksować i lepiej spać. To ważne, aby mieć wolny czas dla przyjaciół i rodziny, a teraz, gdy mam dziewczynę czas jest jeszcze bardziej cenny. Zajęło to trochę czasu, zanim zrozumiałem, że “wielozadaniowość” to nie zawsze znaczy bycie gotowym na scenie, mówi Alexander..

Musicalowa rocznica

W lipcu, jest przygotowany na przyjęcie publiczności w Bolgen Kulturhus w Larvik, gdzie ma premierę swojego nowego show “Entertainer”. Mija właśnie 10 lat odkąd Alexander wygrał NRK “Kjempesjansen”, który stał się jego wielkim przełomem w Norwegii. Teraz świętuje 10-lecie z wielkim show. 30-latek nie ma wątpliwości, co było punktem kulminacyjnym w jego dotychczasowej karierze.

– Mam nadzieję, że jestem teraz w połowie mojej kariery. Najważniejszym momentem było, kiedy wygrałem Eurowizję z “Fairytale”. Nadal nie jestem zmęczony tą piosenką. Marzeniem wszystkich artystów jest posiadanie takiej piosenki jak ta, która staje się jego wizytówką.

Alexander Rybak 2006 til 2016 seher 2016Napisał piosenkę dla swojej dziewczyny

W show widzowie będą mogli usłyszeć zarówno stare i nowe rzeczy. Chłopiec z Nesodden będzie wykonywać między innymi utwór “Przyszedłem by cię kochać”, który jest deklaracją miłości do Julie.

– Wcześniejsze moje piosenki miłosne były trochę “słodko-gorzkie”. Zostały napisane o kimś z kim nie mogę być, albo chciałem mieć. Nie zawsze było “mrowienie” w nich, ale ta piosenka jest po prostu wypełniona czystą miłością do Julie, mówi Alexander

W maju tego roku charyzmatyczny artysta skończył 30 lat, on uważa je za zupełnie bezproblemowe.
– Kiedy masz taką piękną dziewczynę jak Julie, to nie ma problemu. Ona jest dziewczyną ze snu!

Podpisy do trzeciego zdjęcia:
2006: To jest 10 lat od kiedy artysta wygrał show talent “Kjempesjansen” na NRK. Tutaj przyjmuje gratulacje od gospodarza Dan Børge Akerø.

2009: wielka chwila: Aleksander dotarł do finału Eurowizji w Topp w Moskwie z “Fairytale”. Opisuje ten moment jako szczególny, w jego karierze jak do tej pory.

2016: świętuje z nowym show: Alexander obchodzi 10-lecie jako artysta z show “Entertainer”, w którym wystąpi wspólnie z Sofie Bjerketvedt i Heidi Ruud Ellingsen’a.

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans