Alexander Rybak napisał piosenkę urodzinową dla swojej dziewczyny

Alexander Rybak był w głęboko romantycznym nastroju, kiedy pisał utwór “Til Julie” (“Dla Julie”) dla swojej dziewczyny Julie Gaarud Holm.

Julie skończyła dziś 23 lata i została wczesnym rankiem obdarowana przez swojego chłopaka – artystę.

Źródło: VG.no Tekst: Stein Østbø Zdjęcie: prywatne
29/08/2017
Tłumaczenie z angielskiego: Anny Katus

– Otrzymać utwór muzyczny skomponowany przez Aleksandra na urodziny to naprawdę fantastyczne. Ale ze mnie szczęściara! Kiedy zobaczyłam teledysk, byłam tak zszokowana, że stałam bez słowa i pozwoliłam łzom mówić samym za siebie, Julie Gaarud Holm uśmiecha się.

Słyszała wcześniej części kompozycji, ale nadal była to dla niej niespodzianka.
– Słyszałam kawałek przez drzwi studia, podczas gdy ćwiczył, ale nie wiedząc, że to dla mnie – mówi.

Zdjęcie: wiwibloggs.com

Tak naprawdę to nie jest żarliwa, napędzana energią skrzypiec popowa piosenka, którą Alexander Rybak prezentuje swojej dziewczynie. “Til Julie” to klasyczny, ale melodyjny kawałek fortepianowy, do którego Rybak nagrał także teledysk, gdzie zmieszał swój własny występ z pięknymi zdjęciami krajobrazu Norwegii, aby uzyskać odpowiedni romantyczny nastrój.

Zarówno miłość jak i muzyka to coś, co powinno być celebrowane w życiu, a Julie oczywiście zapewnia mi obie te rzeczy. I to miło zaskoczyć ją innym prezentem – to jest wyjaśnienie Aleksandra Rybaka do jego romantycznych życzeń urodzinowych.

Julie i Alexander spotkali się dzięki aplikacji Tinder półtora roku temu i nie ma wątpliwości, że 23-latka porusza muzyczne struny zwycięzcy Eurowizji. Wcześniej Rybak napisał “I came to love you” w przypływie miłości do Julie.

– Julie daje mi siłę i zachętę do próbowania nowych rzeczy, ta piosenka jest tego wyraźnym symbolem. Jeśli chodzi o muzykę i miłość, nigdy nie myślałem komercyjnie. Zawsze robię to, co czuję, nic innego tak nie zadziała, mówi Alexander Rybak.
– Julie jest osobą o wielu wspaniałych cechach, jedną z nich jest radość, i to chciałem wyrazić tym utworem, mówi.

W swoje 23 urodziny Julie Gaarud Holm wydaje się być nie mniej zakochana w Aleksandrze niż wtedy, gdy spotkali się po raz pierwszy.
– Zakochałam się po uszy w jego uczciwości i bezpośrednim sposobie bycia, na dobre i na złe. Jego najlepsze strony to zdecydowanie wszechstronność i urok. On naprawdę jest jedyny w swoim rodzaju, mówi.

 

Run by a worldwide team of Alexander Rybak fans